
3-10 Days
ΟΥΠΑ Νο 8 ΜΠΛΕ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-11302
1.32€
Ex Tax: 1.32€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΟΥΠΑ Νο 8 ΜΠΛΕ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 5mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +90°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100(Nylon bag)\ 10000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,122kg |
| Νούμερο Προϊόντος | Νο8 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | PE |
| Ύψος | 39,2mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε/ Blue |
